Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.02.2015

Aşka geldiler

Önceki akşam Zorlu PSM'de sergilenen ölümsüz aşk hikayesi 'Romeo ve Juliet'in müzikaline magazin dünyasının ünlü çiftleri akın etti

Aşka geldiler
Wıllıam Shakespeare'in ölümsüz aşk hikayesi 'Romeo ve Juliet', önceki akşam Zorlu Center PSM'de sanatseverlerle buluştu. Tüm zamanların en iyi aşk hikayeleri arasında gösterilen Romeo ve Juliet'in nefes kesen gösterisini izleyenler arasında Kenan İmirzalıoğlu, Neslişah Alkoçlar ve Engin Altan Düzyatan, Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Atacan, Asuman Krause, Ayşe Kucuroğlu gibi sanat ve cemiyet hayatının ünlü simaları yer aldı. 1 Mart tarihine kadar arasında Zorlu Center PSM'de izlenebilecek olan gösteri, seyirci tarafından ayakta alkışlandı.

ALTUĞ'A TACİZ!
Gazetecilere röportaj veren Pınar Altuğ, hayranı olan ünlü bir isim tarafından sözlü tacize uğradı. , yakın arkadaşı Pınar Altuğ'a "Çok hoşsunuz maşallah, taş gibi. Ailecek sizi izliyoruz" diyerek takıldı. Bu durum karşısında kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan Pınar Altuğ, "Rezil oldum" dedikten sonra hızla gösterinin olduğu salona kaçtı.

HALİL ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.