Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 22.07.2014 00:00
  • Son Güncelleme: 22.07.2014 17:34

'in tepkisi sert oldu

'den kendisine hakaret eden 50 kişiye suç duyurusunda bulundu.

Zerrin Özer'in tepkisi sert oldu
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçimi için düzenlediği vizyon toplantısına katılan ünlü sanatçı , sosyal medya üzerinden kendisine hakaret ettiği iddia edilen 50 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Rahatsızlığı nedeniyle adliyeye gelemediği öğrenilen ünlü sanatçı Zerrin Özer, avukatı aracılığıyla Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelen avukat Oğuz Çelik, dilekçeyi savcılığa sundu. Konuya ilişkin yazılı açıklama yapan Çelik, "Değerli sanatçımız Zerrin Özer 11 Temmuz 2014 tarihinde Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçimi için düzenlediği vizyon toplantısında bulunmasından dolayı gerek twitter, gerekse Facebook üzerinden haksız eleştiriler ve hakaretlere maruz kalmıştır dedi.

Zerrin Özer'in her birey gibi fikirlerini ifade ettiği ve demokratik haklarını kullanmada özgür olduğunun belirtildiği açıklamada, "Sosyal medya üzerinden bir takım kişiler eleştiri sınırlarını aşan sözler ve paylaşımlarda bulunmuş, ağza alınmayacak şekilde hakaret ve küfür etmişlerdir. Sosyal medyadaki bu paylaşımlar sanatçımız Zerrin Özer'i fevkalade yaralamış ve derin üzüntüye boğmuştur. Özellikle şahsına, inancına, sanatçılığına, şerefine, onuruna hakaret eden 50 kişi hakkında kamu davası açılarak cezalandırılması için Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur ifadelerine yer verildi.

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Zerrin Hanım bu sosyal medyaya sığınan alçak foseptik ehli için en güzelini yapmışsınız.Bu şerefsizlerin bir kısmı sanatçı bir kısmı yüksek tahsilli diğer bir kısmıda bunlara yalakalık yapan klavye alçaklığı dışında hiç bir donanımı olmayan baba parası ile geçinen embesil alçak sürüngenlerden oluşuyor.Sosyal medyayı lağıma çevirdi faşist adiler.Yargı yolunu mütakiben açizane tavsiyem birde bu vandalların yolunu açan anayasa mahkemesine kişisel baş vurun şimdiden anayasa mahkemesinin bu insan özgürlüğüne saldıran alçaklara gösterdiği hoş görüyü gerçek madur olana gösterecekmi, bekleyip göreceğiz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 22.07.2014 17:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.