Bugünkü
Takvim

Bu aşkın suyu çıktı

Daha önce 3 kez ayrılan ve genç aşkı 4. kez ilişkiye devam kararı aldı. Bodrum'da aşk tazeleyen ikiliyi görenler şaştı kaldı

  • Saklambaç
  • 20.07.2014
ABONE OL
Bu aşkın suyu çıktı
Magazin dünyasının yap-boz aşıkları Hatice Aslan ve Kenan Ece ayrılığa daha fazla dayanamadı. 2 yıllık ilişkilerinde 3 kez ayrılan Aslan ve Ece yeniden aşka devam kararı aldı. Başarılı oyuncu Hatice Aslan ve kendisinden 19 yaş küçük olan sevgilisi önceki gün Bodrum'da aşk tazelerken objektiflere takıldı. Denizin içinde liseli aşıklar gibi birbiriyle hasret gideren ikilinin mutluluğu objektiflere yansıdı.

ÖPÜCÜK YAĞMURUNA TUTTU
Fotoğraflarının çekildiğinden habersiz olan Hatice Aslan suyun içinde sevgilisini öpücük yağmuruna tutarken Kenan Ece de aşkına karşılık verdi. Etraflarına aldırmadan aşk dolu saatler yaşayan sevgililer, daha sonra iskeleye geçerek güneşlendi. Hatice Aslan'la Kenan Ece'yi suyun içinde görenler ise, "Bu aşkın suyu çıktı" yorumu yaptı. En son 1 yıl önce ayrılan aşıklar, dost kalmayı başarmış ve İstanbul gecelerinde sürekli pişti olmuşlardı. Aslan'ın adı 'den ayrıldıktan sonra kimseyle aşk dedikodusuna karışmadı.

52 yaşındaki , genç aşkıyla bir dargın bir barışık yürüttüğü ilişkisine devam ediyor. Kenan Ece, Aslan'dan ayrıldıktan sonra Selen Öztürk'le aşk yaşamıştı.

Ufuk ÖZCAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.