Bugünkü
Takvim

Aşk siperi

Merhum 'nün eski eşi Shery Şahnavaz ile sosyetik önceki gece faka bastı. Dürüst'ün arabasında yakalanan ünlü işadamı torpidoya siper aldı

  • Saklambaç
  • 19.07.2014
ABONE OL
Aşk siperi
Son dönemde haklarında aşk dedikodusu çıkan Shery Şahnavaz ve , bu iddiaları yalanladıktan bir kaç gün sonra objektiflere yakalandı. Şahnavaz ve Dürüst, önceki gece aynı araçla Kuruçeşme The Bar adlı mekandan çıkarak Ulus istikametine doğru yola koyuldu. Objektifleri fark eden işadamı Shrey Şahnavaz, Elif Dürüst'ün aracının ön koltuğuna tam siper yatarak yüzünü gizledi. Sosyetik güzelin talimatıyla 'U' dönüşü yaparak Kuruçeşme istikametine dönen araç bir kez daha gazetecilerle karşı karşıya gelince Azeri işadamı bu kez neredeyse aracın içinde yatma pozisyonu aldı.

SİTEYE SIĞINARAK KURTULDULAR
Son sürat Ortaköy'e doğru ilerlerken tüm trafik kurallarını hiçe sayan ikili, daha sonra Boğaz Köprüsü'nün ayaklarında yer alan Koru Sitesi'ne sığındı. Kovalamaca esnasıda Elif Dürüst'ün aracının hemen arkasında Şahnavaz'ın merhum eşi 'nün kullandığı 'CEY' plakalı aracın yer alması dikkatlerden kaçmadı.

HALiL ÇiLiNGiR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.