Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 18.07.2014

Ayşegül soldu

Cihangir'de genç bir erkekle görüntülenen çantasına sarıldı. 57 yaşındaki şarkıcı, 'Yüzüm yorgun o yüzden panik yaptım' dedi

Ayşegül soldu
Uzun süredir kayıplara karışan Ayşegül Aldinç, bir çıktı pir çıktı. 57 yaşındaki güzel sanatçı, önceki gece Cihangir'de genç bir erkekle objektiflere takıldı. Flaşlar patlayınca panik yapan Aldinç, çantasıyla yüzünü kapatmaya çalıştı. Yanındaki genç kavalyesi elleriyle yüzünü saklamaya çalışsa da başarılı olamadı. Gazetecilerin patlayan flaşlarının durmasını bekleyen Aldinç, yaklaşık 20 dakika arabada bekledi. Daha sonra fotoğrafının çekilmeyeceğinin sözünü alan sanatçı arabadan indi. Aldinç, "Size normalde her yerde poz veren birisiyim. Evime gidiyorum ve yüzüm çok yorgun. O yüzden size görüntü vermek istemedim" dedi. Ancak yanındaki genç adam ise kafaları karıştırdı.

Halil ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.