Bugünkü
Takvim

Boğaz'da şık gece

'nun Vakko'nun 75. yılı şerefine verdiği organizasyon, 2 gün 2 gece sürdü. Hakko, yurt dışından gelen seçkin konuklarına İstanbul Boğazı'nı gezdirdi

  • Saklambaç
  • 14.07.2014
ABONE OL
Boğaz'da şık gece
Türkiye'nin en köklü ve seçkin markalarından Vakko, 75. yılı şerefine müthiş bir organizasyon düzenledi. Cem Hakko'nun evsahipliğinde yapılan davetler; 2 gün 2 gece sürdü. Yurt dışından gelen ve moda dünyasının en seçkin isimlerinin katıldığı organizasyon, Vakko Moda Merkezi'nde başladı. Yaklaşık 180 seçkin konuk, ardından Zorlu Center'daki Vakko mağazasını gezdi.

TÜRK KÜLTÜRÜNÜ TANITTI
Gezinti sonrası, Halas Yatı'nda basına kapalı gerçekleşen bir Boğaz turu düzenlendi. Bir sonraki gün ise yine 'nun ev sahipliğinde Çırağan Sarayı'nda görkemli bir davet düzenlendi. Yabancı konuklarına Türk kültürünü de tanıtmak isteyen Hakko, gecede Semazen gösterisi de sergiletti. Konuklar; gösteri kadar Halas Yatı'yla gezdikleri İstanbul'a; tattıkları Türk yemeklerine ve yine Türk insanının misafirperliğine hayran kalarak Türkiye'den ayrıldı.

HALiL ÇiLiNGiR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.