Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 27.05.2013 Gazete
ABONE OL

Takvim'e 3 ödül

'nin (MGD) 19. kez düzenlediği açıklandı... Takvim, bu sene 3 ödüle birden layık görüldü

Takvim'e 3 ödül
Bu yıl 19.'su düzenlenecek Magazin Gazetecileri Derneği (MGD) Altın Objektif Ödülleri'ni kazananlar belli oldu. Kazanananlar listesine Takvim, adını 3 ödülle birden yazdırdı. Kahraman Durak, Nurseli İdiz'in Çeşme'de çekilen fotoğraflarıyla 'En İyi Gazete Haberi' ödülünü aldı. Murat Boz'u Bodrum'da iri göğüsleriyle görüntüleyen Aydın Hamza, 'En İyi Gazete Fotoğrafı' ödülüne layık görüldü. Tuba Ünsal ve Mirgün Cabas'ı ilk kez yan yana görüntüleyen Ufuk Özcan ise yine 'En İyi Gazete Fotoğrafı' ödülünün sahibi oldu.

30 MAYIS'TA...
Magazinin 'en iyileri'; 30 Mayıs Perşembe akşamı Ataköy Sheraton Otel'deki törenle ödüllerini alacak. Sunuculuğunu Hande Subaşı ile Ali Sunal'ın yapacağı gecede; merhum sanatçılar Neşet Ertaş, Müslüm Gürses, Ferdi Özbeğen, Kamil Sönmez ve Ayten Alpman da şarkılarıyla anılacak. Gecede birçok sürprizler de yaşanacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.