Bugünkü
Takvim

'e büyük şok

Kamuoyunda "" olarak bilinen Turgut Karataş'ı tehdit ve hakaret ettiği iddia edilen şarkıcı 'ın yargılandığı davaya tanık sıfatıyla çağrılan ancak gelmeyen 'in bir sonraki celseye zorla getirilmesine karar verildi.

  • Saklambaç
  • 22.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.05.2013 16:59
ABONE OL
Ece Erken'e büyük şok
nde görülen duruşmaya, sanık katılmazken müşteki Turgut Karataş hazır bulundu.
Hakim, 'in tanık sıfatıyla bugünkü duruşmaya çağrıldığı ancak gelmediğini söyledi. Kimlik tespitinin yapılmasının ardından duruşmada ifade veren Turgut Karataş, sanıkla husumetli olduklarını ifade ederek, "Seda Sayan'la karşılıklı davalarımız oldu. Benimle neden uğraştığını bilmiyorum. Olay günü de stüdyoyu en az 10 silahlı adamıyla birlikte bastı. Üzerime saldırdılar. Ece Erken;in ağladığını gördüm. Ancak bu yönde bir işlem yapılmadı" diye konuştu.

"BENİ TOPLUM NEZDİNDE RENCİDE EDİYOR"
Seda Sayan'ın, kendisinin televizyon programlarına çıkmasını ve yeni albümler yapmasını engellediğini iddia eden Karataş, şunları söyledi:

"Benimle neden uğraşıyor bilmiyorum. Beni toplum nezdinde rencide ediyor. Maddi ve manevi olarak zarara uğratıyor. Her konuda mağdurum. Psikolojim bozuldu. İsmimin önünü kesiyor. Bütün ajanslarla bağımı kesti. Allah;ın adaletini istiyorum. Kendisinden şikayetçiyim."

Hakim, tanık sıfatıyla duruşmaya çağrılan ancak gelmeyen Ece Erken'in bir sonraki celseye zorla getirilmesine karar vererek duruşmayı erteledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.