Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 16.05.2013

Muhasebecisi ortaya çıktı

Muhasebecisi ortaya çıktı
Oyuncu 'in açtığı 63 bin liralık tazminat davasına cevap veren eski muhasebecisi Muharrem Araz, Saat'e muhasebe değil danışmanlık hizmeti verdiğini iddia etti. Araz'ın avukatı, "Araz ortadan kaybolmadı" diyerek davanın reddini istedi.


Ali OKTAY

kalan karakter 1000

misafir misafir

Allah gözünü doyursun Beren bu yasta sana bukadar cok para teklif edene ve verenin akli yok . sanki ne üstünlügün varsa senden daha cok güzel olup senden daha güzel oynuyan rollerini hakkiyla yapan sanatcilarimiz var.birkere bile izlemedim calinti Intikam Dizisini izlemiycemde izliyenlerede sasiriyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 16.05.2013 11:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.