Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 18.03.2013

Zamlı dönüş

Yaklaşık 1 yıldır sahnelerden uzak kalan , ücretine zam yaptı... Teo, artık 60 değil gecede 180 bin lira ücret istiyor

Zamlı dönüş
Bundan yaklaşık 1 yıl önce müziğe veda ettiğini duyurup hayranlarını üzen , geçtiğimiz aylarda geri dönüş kararı aldı. Ünlü rockçının dönüş kararının ardından da ücretine yüklü miktarda zam yaptığı ortaya çıktı.

ORGANİZATÖRLER BİLE ŞAŞIRIP KALDI!
Eskiden konserlerinden ortalama 60 bin TL ücret alan Teoman, şimdi bu ücretini 180 bin TL'ye çıkardı. Dönüş kararının ardından talep ettiği fiyatla tüm organizatörleri şaşkınlığa uğratan ünlü sanatçı, zamlı tarifesi yüzünden birçok mekandan ret yanıtı aldı. Teoman, tek anlaşmasını da şimdilik Haziran ayına yaptı.

İLK KONSERİ ZONGULDAK'TA
Uzun bir süredir konser vermeyen Teoman, bu yıl 20.'si düzenlenecek olan Sevgi Barış Dostluk Kültür ve Sanat Festivali'nde Zonguldaklı hayranları ile buluşacak. 28 Haziran tarihli konser; şimdiden merakla bekleniyor.

TAKVİM Özel (Magazin Servisi)

kalan karakter 1000

rmz rmz

60 kuruş vermem

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.03.2013 17:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.