Bugünkü
Takvim

itiraf etti

Reklamlarında oynadığı zayflama haplarını oğlunun bakıcısına içirip test ettiğini açıklayan , “kobay” iddiaları ile dalga geçti.

  • Saklambaç
  • 22.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.05.2012 18:50
ABONE OL
Büyük itiraf!
Sert, "Evet itiraf ediyorum, bakıcımı öldürmek istedim" dedi.

HİÇBİR ŞEY OLMADI

Reklam yıldızı olduğu hapların zararlı olduğunu bilmediğini ifade eden tasarımcı, "Ürün geldiğinde 'Ben haydi dene' demedim. Kendisi ne olduğunu biliyordu. Her kadın güzel olmak için her şeyi yapar" diye konuştu.

Bakıcısının bir hafta kullandığını vurgulayan sanatçı, "Bir şey olsaydı tabii ki üzülür, vicdan azabı çekerdim. Kendisi de gayet sağlıklı. Başka yapacak haber yok mu" diyerek yazılanlara sitem etti.

Sert'in reklamlarında oynadığı zayıflama haplarının satışı, sağlığa zararı nedeniyle Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklanmıştı. 

, hapların yasaklandığını basından öğrendiğini belirtti.

Bugün Gazetesi

kalan karakter 1000

tsahmet tsahmet

ölürüm senin için ivanam

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 22.05.2012 21:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.