Bugünkü
Takvim

İstenmeyen gelin!

'in eski eşi , bu aşkını da ailesine kabul ettiremedi! Aytun Ailesi; oğullarına, sosyetik sevgilisi için 'Evlenemezsin' resti çekti

  • Saklambaç
  • 18.05.2012
ABONE OL
İstenmeyen gelin!
Magazin dünyasına 'le evliliği sayesinde giriş yapan , bir kez daha ailesinin restiyle karşı karşıya kaldı. Aytun'a anne ve babası; Serengil aşkında da ilk başta karşı çıkmıştı. Daha sonra evliliği kabul etmek zorunda kalan Aytun Ailesi, Serengil'in iddiasına göre boşanmanın mimarı olmuştu.

Biten evliliğinin ardından şimdilerde sosyetik güzel ile aşk yaşayan Musa Aytun, yine iki arada bir derede kaldı. Aytun'un Yıldırım aşkına da ailesinden veto geldi. Aytun Ailesi; oğullarına, "Sinem Yıldırım ile ilişki yaşa ama evlenmeyi düşünme" diyerek rest çekti. Musa Aytun'un ise yakın çevresine "Sinem'den vazgeçmeyi düşünmüyorum" dediği söyleniyor.

SERENGiL HAMiLE...
Şimdilerde işadamı ile beraber olan Seren Serengil cephesinden ise hamilelik haberi geldi. 1 aylık hamile Serengil, nazardan korktuğu için konuyla ilgili suskun kaldı.

15 YAŞ KÜÇÜK
ile mutlu evliliği yaklaşık 2 yıl önce sona eren iki kız annesi Sinem Yıldırım ile Musa Aytun arasında 15 yaş fark var. Yıldırım, 45; Aytun ise 30 yaşında.


AYDIN HAMZAkalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.