Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 23.02.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 23.02.2011 17:23

'e kötü haber

Ünlü türkücü 'e son dönemde sürekli kötü haberler geliyor.

İbrahim Tatlıses'e kötü haber
Ayakligazete.com'un haberine göre, geçtiğimiz yıl içerisinde Erbil'de temellerini attığı 'Cennet Bahçesi' isimli konut projesi hayal kırıklığı ile sonuçlandı. İddialara göre; proje ortağı, ortadan kayboldu, çalışanlar şantiyelerden elini ayağını çekti. Milyonlarca TL zarara uğrayan Tatlıses'in ticari başarısızlığı sadece bununla sınırlı da kalmadı.

IRAK'TAKİ MİLLİ PİYANGO İŞİ YASALARA TAKILDI

, konut yatırımlarının ardından Kuzey Irak Milli Piyangosu ihalesine girmiş ve kazanmıştı. Adını 'İbo Bingo' koyduğu çekilişle toplamda beş yüz bin dolar dağıtılıyordu. Ancak Irak'tan gelen haberlere göre; ihalenin hemen ardından geçen birkaç ay piyango işi için kabusa dönüştü. Şans oyunları Irak'ta yasaklandı. Bu yasaktan ilk etkilenenlerden biri de 'İbo Bingo' oldu ve oynanması yasaklandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.