Bugünkü
Takvim

'den itiraf

, "Bizim meslek zor" deyip ekledi: "Medeniyiz desek de, Halit'i öyle öpüşürken görmek beni irite ediyor!"

  • Saklambaç
  • 28.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.01.2011 16:41
ABONE OL
Bergüzar Korel'den itiraf
İNSANIN HOŞUNA GİTMİYOR
Profesyonellik de bir yere kadar! Geçtiğimiz aylarda eşi 'le birlikte Yunanistan'da yayınlanan 'Super Star' adlı bir TV programına katılan , mesleğinin zorluğuyla ilgili şu itirafta bulundu: "Biz, birbirine âşık bir çiftiz. Ve ekranda birilerinin eşinize dokunması, o resmi görmek insanın hoşuna gitmiyor. Çok zor bir meslek bu."

ÇOK MEDENİYİZ DESEK DE...

Korel, eşinin öpüşme sahnelerinin içini acıttığını söyleyip "Biz çok medeniyiz desek de sonuçta kadın ve erkeğiz. Halit'i o sahnelerde görünce irite oluyorum" itirafında bulundu. Korel'in bu açıklamasına rağmen Ergenç, 'Muhteşem Yüzyıl'daki cesur sahnelerde yer aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.