Bugünkü
Takvim

'ın sürprizi

'ın nerede olduğunu kimse bilmemektedir. Üstelik bulan kişiyi de bir sürpriz beklemektedir...

  • Saklambaç
  • 17.01.2011
ABONE OL
Eyşan'ın sürprizi
"" merakla beklenen yepyeni bölümü ile bu akşam ATV'de! Cengiz'den Serdar olayını öğrenen Kenan, 'ı bulmak üzere harekete geçer. Ama önce görmesi gereken biri vardır. Yıllardır görmekten sakındığı bu kişi, Kenan'ın bir şeyi anlamasına yardımcı olur. Aşk, yeniden...

Kenan artık bir adım atmaya hazırdır. Öte yandan Eyşan'ın nerede olduğunu kimse bilmemektedir. Üstelik bulan kişiyi de bir sürpriz beklemektedir. Ezel bu sırada hayret içinde Ali ile dayının artan yakınlığını izlemektedir. Bunun üzerine Ezel de yeni bir işbirliğine girmeye karar verir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.