Bugünkü
Takvim

Sonunda evlendiler

Düğünleri yılan hikayesine dönen şarkıcı ve , sonunda Hindistan'da dünya evine girdi

  • Saklambaç
  • 25.10.2010
ABONE OL
Sonunda evlendiler
Geçtiğimiz yıl nişanlanan İngiliz şarkıcı ve oyuncu 'in düğün planları bir süredir tartışılıyordu. Çılgın çiftin, ne zaman ve nasıl dünya evine gireceği tartışılırken, ünlü çift Hindistan'da evlendi. Hindu geleneklerine göre 6 gün sürecek olan düğün töreninin ilk gününde Bay ve Bayan Brand olan çiftin düğününe az sayıda konuk davetliydi. 35 yaşındaki Brand ve 26 yaşındaki Perry, geleneksel Hint kıyafetleri giydi. Kadın davetlilerin de sari giymeyi tercih ettiği düğünde, ünlü çiftin ellerine Hint kınası yakıldı. Düğünde davetlileri 20'den fazla deve, fil ve at taşıdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.