Bugünkü
Takvim

Eyşan'ın sürprizi

ve Cengiz, Kenan'a giden yolda adım adım ilerler. Eyşan ise onlara bir sürpriz hazırlamaktadır!

  • Saklambaç
  • 25.10.2010
ABONE OL
Eyşan'ın sürprizi
Sevilen "" merakla beklenen yeni bölümü ile bu akşam 'de! Ezel ailesine kavuşurken, Kenan Birkan dikenli tellerinin arkasına çekildi bile. Eyşan'ı da ikna etti. Can da yanlarında. Artık bu üçlüye ulaşmak imkansız. Ezel, Kenan'a karşı bir savaş ilan etti ama onu alt edebileceği ilk adım ne? Dayı yüzüne bile bakmıyor. Ezel, Cengiz'le birlikte yola çıkıyor. İpuçlarını takip ederek, Kenan'a giden yolda adım adım ilerliyorlar. Ama son hamle. İşte o eksik. O eksiği birinin kapaması gerek. Kim kapayacak? Ezel'in kararlılığı Kenan için sürpriz. Geçmişten tanıdığı bir his bu. Bitmedi. Bir sürpriz de Eyşan'dan Cengiz'e. Bitmedi. Bir sürpriz de Temmuz'u bekliyor. Aslında bütün sürprizler, tarafları daha da güçlendirmek, savaşı daha da kızdırtmak için...
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.