Bugünkü
Takvim

mücizesi! İşte faydaları...

Karaciğeri arındıran en etkili besinlerden biri olan ün faydaları sizi şaşırtacak. Güçlü antioksidan besinlerin başında gelen üzümün kuru halinin vücuda birçok faydası var. İşte detaylar...

Kuru üzüm mücızesı!
Karaciğeri arındıran en etkili besinlerden biri olan ün faydaları sizi şaşırtacak. İşte faydaları... Güçlü antioksidan besinlerin başında gelen üzümün kuru halinin vücuda birçok faydası var. Özellikle 21 kuru üzüm tüketilmesi ya da geceden 21 kuru üzümü suya bırakıp sabahına suyu içilmesinin faydaları saymakla bitmiyor. Kuru üzüm içerdiği antiseptik maddeler sayesinde sindirimi kolaylaştırır. Aynı zamanda yemek borusu, mide ve bağırsaklardaki biriken toksin kalıntıları da dışkı ya da idrar yolu ile vücuttan atar.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.