Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 29.05.2019 13:16
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.07.2019 15:27
ABONE OL

Rüyada kırmızı elbise giymek ne anlama gelir?

Rüyada kırmızı elbise giydiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada kadife kırmızı elbise giymek ne anlama gelir? Rüyada hamileyken kırmızı elbise giymek ne anlama gelir? İşte rüyada kırmızı elbise giymenin detayları...

Rüyada kırmızı elbise giymek ne anlama gelir?

Rüyada kırmızı elbise giymek istenilen ve arzu edilen şeylere, tez zamanda kavuşmaya yorulur. Kırmızı renk elbise aşka ve sevdaya yorumlanır. Rüyasında çok güzel kırmızı bir elbise giydiğini gören kimsenin arzu ve isteklerine kavuşacağına ve mutlu bir dönem geçireceğine delalet eder. Ayrıca mutluluğa ve ibadet ehli olacağınızı ifade eder. Bu Rüyabazen de kibir anlamı da gelebilmektedir.

Evli birinin kırmızı elbise giymesi
Evli bir kimsenin rüyasında kırmızı kıyafet giymesi çok istediği bir arzusunun gerçekleşebileceğine işaret eder. Ayrıca bu rüya eşinizin eğlenceye düşkün biri olduğunu gösterir. Evli kadının rüyasında kırmızı elbise giymesi hayır yapmaya ve mutluluğa delalet eder.

Rüyada kırmızı beyaz elbise giymek
Eğer giyilen elbise kırımızı ve beyaz renkte genelde saadete ve mutluluğa işaret sayılır. Rüyayıgören kimsenin bekarsa evleneceğine, hastaysa şifa bulup iyileşeceğine, evliyse bütün endişe ve sıkıntılarından, keder ve üzüntülerinden kurtulacağına delalet edilmektedir.

Bekar erkeğin kırmızı elbise giymesi
Bekar bir gencin rüyasında kırmızı bir elbise giymesi evleneceği kadının zevkine düşkün ama iffetli biri olacağına rivayet edilir.

Rüyada kırmızı fırfırlı elbise giymek
Fırfırlı kırmızı elbise giyilmesi akıbetin daha güzelleşeceğine ve dert, keder ve üzüntüden kurtulacağınızın işaretedir. Eğlence düşkünü az uyumlu kadına işarettir. Ayrıca eğlenceyle meşgul olacağınıza da tabir edilmektedir.

Hamileyken kırmızı elbise giyilmesi
Hamile bir kadının rüyasında kırmızı elbiseyi giymesi beklenmedik ve çok sevindirici bir olayla karşılaşacağına tabir edilir. Ayrıca güzel yüzlü bir çocuğunuzun olacağına delalet eder.

Rüyada kırmızı lacivert elbise giymek
Rüyanızda kırmızı ve lacivert kumaştan elbise yaptırıp giydiğinizi görmeniz; halen yürütmekte olduğunuz işinizde yükseleceğinize ve evliliğinizin mutlu bir şekilde devam edeceğine tabir olunur.

Kırmızı kadife elbise giyilmesi
Bu rüya hem erkekler hem kadınlar için hayra yorumlanır. Kadife kırmızı kıyafet giyilmesi güzel bir hususunda teklif alacağınıza yorumlanır. Ayrıca yaptığınız işlerde başarılı olacağınıza işaretle tabir olunur.

Genel olarak giyilen kırmızı, parlak, yeşil, saten yada kırmızı takım elbise baht açıklığına veya dostluğa ve aynı zamanda söz sahibi birinden menfaat elde edeceğinize tabir olunur.