Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Rüya Tabirleri
  • 29.05.2019 13:16
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.05.2019 13:16
ABONE OL

ne anlama gelir?

ne anlama gelir? Rüyada diş çektiğini ve kanadığını görmek ne anlama gelir? Rüyada diş çıkardığını görmek ne anlama gelir? İşte rüyada diş çıktığını görmenin detayları...

Rüyada diş çıktığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada diş çıkması görmek, sorun ve sıkıntı olarak yorumlanır. Bu rüya, rüya sahibinin tatsız ve kötü olaylar yaşayacağı ve bu yüzden zor zamanlar geçireceğine delalettir.

Rüyada dişlerin dökülmesi, rüya sahibinin sağlıklı ve dertten uzak bir yaşamı olacağına yorulur. Rüyada diş düşmesi, sıkıntılardan ve borçlardan kurtulmak ve uzun ömre işaret eder.

Rüyada diş çıkması, rüya sözlüğü yorumcularına göre kişinin çok dikkat etmesi gerekeceğine, hayatında bulunan kötü ve kindar insanları çıkarması gerekeceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada diş çıkması, kişi için pek hayırlı yorumlanmaz. Yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmesi gerekeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada diş çekmek ve kanaması, rüya sahibinin sıkıntılı günler geçirip Allah'tan yardım isteyeceğine delalet eder.

Rüyada damaktan diş çıkması ve rüyada diş ağrısı çekmek, şanssızlık ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüya sözlüğü yorumlarından birine göre sıkıntı ve bela anlamına da gelir.

Rüyada diş çıkarmak, rüya sahibinin maddi açıdan sıkıntıya gireceği ve uğursuz günlerin başlayacağının habercisidir.

Rüyada diş çıkması görmek veya rüyada diş kaplamasının çıkması, sıkıntı ve iş hayatında güvenilen bir kimseden zarar görmeye yorulur. Bu rüya aynı zamanda evlilik hayatında gereksiz sorunlar yaşanabileceğinin de uyarısı niteliğindedir.