Bugünkü
Takvim

şartsız ve 60 KPSS ile ! İşte ve 7 belediye

ve üzerinden kamu personeli alım ilanları sürekli olarak açıklanıyor. Bu bağlamda İŞKUR ve DPB kamu personeli ilanları yoğun şekilde vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Bugün 7 belediye ilanı yayımlandı. 7 ilanda belediyelere en az ilkokul mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacağına yer verildi. şartı olmadan ve 60 KPSS puanı ile yapılan personel alımlarında başvuru detayları haberimizde. İŞKUR ve DPB 'de yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıması gerekmektedir.

  • Memurlar
  • 30.10.2019 08:56
  •  - 
  • Son Güncelleme: 05.11.2019 09:18
ABONE OL
İŞKUR ve DPB 7 belediye kamu personel ilanı yayımladı

DPB KAMU İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

T.C. vatandaşı olmak.
Kamu haklarınından yoksun olmamak.
TCK 53 üncü maddesinde yer alan süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamış olmak.
Erkek adaylar için askerlik yapmış, tecilli ya da henüz askerlik çağına gelmemiş olmak.
Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu olmamak..
Güvenlik soruşturması sonucu olmak

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.