Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 11.04.2019 10:21
  • Son Güncelleme: 12.04.2019 10:29

2019 17 bin memur personel alımı (, , Mübaşir, ) alım başvuru koşulları

tarafından yapılan açıklama bir çok vatandaş için umut oldu. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül Adalet Bakanlığı bünyesine personel alımı gerçekleştirileceğini duyurdu. Yakın zamanda ilana çıkmasını bekleyen adaylar için meraklı ve heyecanlı bekleyiş başladı. 2019 yılında 17 bin civarında personel alımı yapacak olan ile Adalet Bakanlığı'nın açıklamaları heyecanla takip ediliyor. Adalet Bakanlığı binlerce memur istihdamı gerçekleştirecek.

2019 yılında Adalet Bakanlığı memur ve personel alımında büyük bir bekleyiş var. 2019 yılında Ceza Tevkif Evleri ve Adalet Bakanlığına 17 bin civarında personel alımının yapılması bekleniyor. 2019 yılında 17 bin civarında personel alımı yapacak olan CTE ile Adalet Bakanlığı, alım için yakın zamanda ilana çıkacak. İşte Adalet Bakanlığı 17 bin mübaşir memur, zabıt katibi, gardiyan (infaz koruma) başvuru şartları nedir? Tüm detaylar haberimizde.

Bakan Gül tarafından verilen müjdeye göre bekleyiş içine giren CTE memur adayları, Adalet Bakanlığı (CTE) memur alımı için başvuru tarihini ilan eden yeni açıklamayı iple çekiyor

Bu konuda zabıt katibi, İKM, mübaşir, şoför, tesisatçı, kaynakçı, aşçı gibi kadrolar üzerinden memur alımlarının Adalet Bakanlığı ve CTE bünyesine yapılması gerekiyor. Adalet Bakanlığı bünyesinde çalışmak üzerine 17 bine yakın kişi alınacak. Hakkaniyet Bakanlığı personel alımı başvuru şartları neler? Detaylar haberimizde..

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.