Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 11.04.2020 15:43
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 11.04.2020 15:43
ABONE OL

Fidanlığa düşman hamlesi: . bölüm fragmanında kurşunlar havada geziyor! Fahri ve Hurşit...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanında fidanlığa düşman hamlesi geliyor. ATV'de izlenme rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yer yerinden oynayacak. . bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Tipi, Behzat ve Haşmet'in olduğu eve saldırı düzenleyen Nasuh'un ekibi Ömür'ün vurulmasına neden oldu ve böylece İlyas Nasuh'un üzerine kurşun yağdırdı. Fragmanda İlyas'ın eşi ve Façalıların kardeşi Ömür'ün vurulmasının ardından büyük bir savaşın başladığı görülüyor.

EDHO 163. bölüm fragmanında kurşunlar havada geziyor!

Salı akşamları heyecanla takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde gerilim iyice arttı. Son bölümde heyecanlı anlar yaşanırken uzun süredir arası bozuk olan Tufan ve Hızır arasında özel bir anlaşma yapıldı. Feyyaz'ı Tipi ve Rafet izlemeye aldı. Nasuh'la olan görüşmesi sonrasında kıskıvrak yakalanarak, onunla ilgili son kararı verecek olan Hızır'a teslim edildi. Bölümün ardından heyecanla beklenen EDHO 163. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölümde yaşanacaklar

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

"Bunu ihanet sayarım!"

Tufan ile Hızır'ın işbirliği işe yaramış Altan gibi bir beladan sonunda kurtulmuşlardır.

HIZIR ALİ ÖFKELİ

Hızır'ın en yakınlarıyla dahi paylaşmadığı gizli planı, anne ve babasının ölüm korkusunu yaşamış olan Hızır Ali'yi çok sinirlendirir. Ona güvenilmediğini ve bir teste tabii tutulduğunu düşünen Hızır Ali, bu durumdan Alparslan'ı sorumlu tutacak ve tüm öfkesini ona yansıtacaktır.

SIRA NASUH VE FEYYAZ'DA

Altan'dan sonra sıra Nasuh ve onunla birlikte hareket eden Feyyaz'a gelir. Nasuh elini kuvvetlendirmek için paralarını dolaylı yoldan da olsa kaptırdığı Kepelilerle işbirliği içine girmek için kolları sıvar.

KEPELİLER HAREKETE GEÇİYOR

Kepeliler paralar karşılığında Çakırbeylilere karşı birlikte savaşacaklardır.

FEYYAZ İKİLİ OYNUYOR

Feyyaz ise masada ikili oynamaya devam etmektedir. Anlaşmaya oturduğu diğer masanın güçlü bir isminden, etrafındaki aileler de dahil olmak üzere Çakırbeylilerin bitirileceği sözünü alır.

ALPARSLAN'IN ÖNGÖRÜSÜ

Öngörüleriyle hareket eden Alparslan, risk altındaki herkesi biran önce güvenli bir alana göndermek ister. Bu kararın nedeni ise çok geçmeden acı bir şekilde anlaşılacaktır.

TİPİ, FEYYAZ'I YAKALIYOR

Diğer yandan Feyyaz'ı Tipi ve Rafet izlemeye almıştır. Nasuh'la olan görüşmesi sonrasında kıskıvrak yakalanarak, onunla ilgili son kararı verecek olan Hızır'a teslim edilir.

FEYYAZ HAİN OLDUĞUNU İTİRAF EDECEK Mİ?

Feyyaz hain olduğunu inkar ederek durumu düzeltebileceğini düşünecek ve oğlunun ölümü pahasına gerçekleri söylemeyecektir.