Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 25.03.2020 Gazete
ABONE OL

sevgilisiyle kendisini ve Pique çiftine benzetti! Boy farkı dikkat çekti...

, sevgilisiyle kendisini ve Pique çiftine benzetti… Seksi şarkıcıdan 10 santim uzun Ece ile arasındaki fark, 30 santim. Shakira ise futbolcu aşkından 37 santim kısa!

Shakira’ya fark attı!

Güzel oyuncu Eda Ece, önceki gün yaptığı paylaşımla basketbolcu aşkı Buğrahan Tuncer'in yaş gününü kutladı. Ece, 27 yaşına basan sevgilisiyle bu karesine "Happy birthday Piquee! Love, Shakira. Nice mutlu senelere Burim, tüm dileklerin gerçek olsun" diye yazdı.

Kendisine benzetmesi yapan Ece, sevgilisini ise şarkıcının Barcelona'da forma giyen aşkı Gerard Pique'ye benzetti. Bu benzetmenin nedeni ise çiftler arasındaki boy farkı… 1 metre 67 santim boyundaki , basketbolcu sevgilisinden 30 santim kısa. Shakira ile Pique arasındaki boy farkı ise 37 santim…BOY FARKI 30 SANTİM
Eda Ece'nin boyu 1.67 santim. Güzel oyuncu, 1.97 boyundaki basketbolcu sevgilisinden tam 30 santim daha kısa…


BOY FARKI 37 SANTİM
Eda Ece'nin boyu 1.67 santim. Güzel oyuncu, 1.97 boyundaki basketbolcu sevgilisinden tam 30 santim daha kısa…

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.