Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 17.02.2020 Gazete
ABONE OL

Kadınlar arasında furyası başladı!

Kadınlar arasında , furyası başladı. Medikal estetik hekimi dünyaca ünlü modelin olduğu estetikleri şöyle anlattı: "Alın, dolgu ile belirgin hale getirilmiş. Kaşlara botoks ve dolgu ile kavis verilmiş. Ayrıca, dudak dolgusu var ve çene kıvrımın müdahale edilmiş."

Kendall akımı!

Kadınlar arasında Kendall Jenner, furyası başladı. Medikal estetik hekimi Yasemin Savaş dünyaca ünlü modelin olduğu estetikleri şöyle anlattı:

"Alın, dolgu ile belirgin hale getirilmiş. Kaşlara botoks ve dolgu ile kavis verilmiş. Ayrıca, dudak dolgusu var ve çene kıvrımın müdahale edilmiş."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.