Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 12.10.2018 13:31
  • Son Güncelleme: 12.10.2018 14:06

'da bugün gelişmesi! Temizlik işçisi evden planlı bir şekilde mi ayrıldı?

'da bugün temizlik işçisi ile ilgili ilginç detaylar ortaya çıktı. Aydın’ın Efeler ilçesinde Büyükşehir Belediyesi’nde temizlik işçisi olarak çalışan ve 48 gündür haber alınamayan Murat Tekin'in eşi , son çare olarak ekranların en çok izlenen programı Müge Anlı ile 'e başvurdu. Sakine Tekin, eşini bir işe karıştırdıklarını düşündüğünü ve endişelendiğini belirtti. Müge Anlı'da ise bugün gelişmesi yaşandı! Müge Anlı, Murat Tekin'in hesap hareketlerinde şüpheli bir durum var mı diye tek tek incelemeye aldı. Peki, temizlik işçisi Murat Tekin evden planlı bir şekilde mi kaçtı? Murat Tekin nerede? İşte Müge Anlı'da bugün neler yaşandı sorusunun cevabı...

Müge Anlı'da yine bir kayıp vakası inceleniyor! Müge Anlı son dakika gelişmesi olarak Ağustos ayında bir anda kaybolan temizlik işçisi Murat Tekin'in hesap hareketleri incelenmeye alındı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında adım adım hesap hareketi kontrolü yapıldı. Peki, incelemeler ve ifadeler sonucunda Murat Tekin gerçekten eşinin de söylediği gibi bir işe mi karıştırıldı, yoksa evden planlı bir şekilde mi ayrıldı? İşte Müge Anlı'da bugün temizlik işçisi Murat Tekin hakkında neler yaşandı?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.