Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 11.10.2018 12:53
  • Son Güncelleme: 11.10.2018 14:03

'da bugün şok gelişme yaşandı! mı kaçırdı? Haydar Sırça mı etti?

ile programında bugün günlerdir konuşulan olayıyla ilgili ilginç bilgiler ortaya çıktı. 8 Ağustos'tan bu yana haber alınamayan Nursel Doğan'dan hala haber yok ancak ilginçtir ki Nursel'in arkadaşı Deniz'de kayıp. Peki Nursel ve Deniz nerede? sevgilisi Nursel Doğan'a ne yaptı? Tüm bunlar yaşanırken Müge Anlı canlı yayında sıcak bir gelişme yaşandı! Haydar Sırça ilacı içerek etti bilgisi geldi!. İşte Nursel Doğan ve Haydar Sırça hakkında detaylar...

İzmir Dikili ilçesinde Nursel Doğan ve Deniz isimli iki arkadaş ortadan kayboldu. Olay ile ilgili Müge Anlı'nın programına bağlanan Haydar Sırça ise kayıplarıyla bir alakası olmadığını söylemişti. Nursel Doğan'ın Haydar Sırça'dan ayrılmak istediği bu nedenle Haydar Sırça sürekli kavga ettiği öğrenildi. Evli ve 4 kız çocuğu babası olan Haydar Sırça 28 eylül 2018'de Müge Anlı'ya katıldı. Nursel Doğan'ın sevgilisi Haydar Sırça kayıp Nursel Doğan'ın annesinin kızına ev almasını istediğini söyledi. Nursel Doğan'ın annesi Hanife Doğan ve kız kardeşi Sevim Sevinç ile Haydar Sırça Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak Nursel Doğan ve Deniz takma isimli şahısı aradıklarını söylemişti. Ancak Müge Anlı bugünkü programında ilginç bir gerçeği ortaya çıkarttı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.