Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 06.09.2018 18:05
  • Son Güncelleme: 06.09.2018 18:05

ve ayrılıyor mu? Demet Akalın'ın kayınbiraderi evrakta sahtecilikten

, ve 'nin sunduğu bir televizyon programında Bircan Bali; 'ın kayınbiraderinin evrakta sahtecilik suçundan ğını ve Demet'in bu sebepten dolayı evliliklerinde çatırdamalar olduğunu iddia etti. Peki Demet Akalın'ın kayınbiraderi evrakta sahtecilikten gözaltına alındı mı?

Sunuculuğunu Ece Erken, Nihat Doğan ve Bircan Bali'nin yaptığı bir kanalda yayınlanan magazin programında Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt'un abisinin gözaltına alındığı iddia edildi.

OKAN KURT'UN ABİSİ GÖZALTINA ALINDI

Canlı yayında açıklama yapan Bircan Bali, "Okan Kurt aile şirketiyle çalışıyor ve şirkette şu an borçlardan dolayı çatırdamalar var. Kurt'un abisi de evrakta sahtecilik suçundan gözaltına alındı" dedi.

"DEMET'İN EVLİLİĞİNDE ÇATIRDAMALAR VAR"

Elinde dava dosyasının fotoğraflarının olduğunu söyleyen Bali, Demet Akalın'ın borçlardan dolayı illallah ettiğini ve bu konuyu yakın çevresiyle dertleştiğini, hatta eşiyle arasının bu konu yüzünden kötü olduğunu da sözlerine ekledi.

"DOSYADA İKİ ŞÜPHELİNİN ADI GEÇİYOR"

Bali, dosyada iki şüphelinin adının geçtiğini diğer kişininde Okan Kurt ya da babası olabileceğini iddia etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.