Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 30.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.10.2009 13:55
ABONE OL

Deniz, Hüsnü'ye geri mi döndü?

Deniz Seki, aşkının hasretinden prangalar eskitmiş! 218 gün hapis yattıktan sonra 1 Ekim’ de tahliye olan Seki’nin Hüsnü Şenlendirici'ye döndüğü iddia ediliyor.

Ünlü şarkıcının hapisten çıktıktan sonra ilk iş olarak basın danışmanı Ebru Sezgin ve orkestra üyeleriyle yollarını ayırmasının altında Şenlendirici'ye olan aşkının yattığı ortaya çıktı. Deniz Seki'nin, "Bu dertleri başına Hüsnü açtı " diyerek eski aşkına dönüş kararına itiraz eden Seki'yle yollarını ayırdığı söyleniyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

ÖNCE BOŞANACAK SONRA EVLENECEK

H2'nin haberine göre, Deniz Seki, yeniden bir araya gelmek için Hüsnü Şenlendirici'ye boşanma şartı koştu.Seki'nin, "Eşinden hemen boşan, evlenelim" şartı üzerine harekete geçen Hüsnü Şenlendirici, eşi Nazire Hanım' la boşanma konusunda anlaştı. 2 milyon dolar tazminat ve aylık 15 bin dolarlık nafaka isteyen Nazire Hanım, bir ev ile aylık 5 bin lira nafakaya "Tamam" dedi. Aralık ayında görülecek davadan sonra Nazire Hanım'dan boşanacak olan Şenlendirici ardından Seki'yle evlenecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.