Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 19.10.2009 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.10.2009 09:39
ABONE OL

Levent Üzümcü günden güne eriyor

Mustafa Üstündağ'la başrol paylaştığı 'Abimm' filmi için 15 kilo alan Levent Üzümcü; 'Ateşin Düştüğü Yer' adlı yeni projesi yüzünden hızla kilo vermeye başladı

atv'nin efsane dizisi 'Avrupa Yakası'ndaki 'Cem' karakteriyle yıldızı parlayan Levent Üzümcü; yeni sinema filmi 'Ateşin Düştüğü Yer' için sıkı bir kamp dönemine girdi. Çekimlerine aralıkta başlanacak filmde, zayıf ve kavruk maden işçisi rolünü canlandırmaya hazırlanan Üzümcü; 'Abimm' adlı film için aldığı 15 kiloyu vermeye başladı.

BABA-KIZ DRAMI
Levent Üzümcü; İsmail Güneş'in yazıp yöneteceği 'Ateşin Düştüğü Yer'de, kalp rahatsızlığı geçiren kızını hastaneye kaldıran ancak hamile olduğunu öğrenince onu öldürmeye çalışan bir babayı oynayacak. 'Gülün Bittiği Yer' ve 'Sözün Bittiği Yer'den sonra üçlemenin son filmi olan 'Ateşin Düştüğü Yer' için kolları sıvayan yönetmen İsmail Güneş; yeni projesinde Levent Üzümcü ile birlikte Yeşim Ceren Bozoğlu'na da rol verdi. 16 yaşında hamile kalan 'Ayşe' karakterini canlandıracak oyuncu ise henüz belli olmadı. Medyatik olmayan eğitimli bir oyuncu aradığını söyleyen Güneş, "Bunun için Türkiye çapında araştırma yapıyorum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.