Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 14.10.2009 Gazete

Önder'in yolu açık olsun

Yaklaşık 1 senedir Önder Bekensir'le aşk yaşayan Irmak Atuk, eski sevgilisine mutluluklar diledi ve ekledi: 'Biz zaten henüz tanışma evresindeydik!'

Irmak Atuk ve Önder Bekensir'in aşkı sürpriz bir şekilde sona erdi. Haklarında evlilik dedikoduları çıkan çift, geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız beraberliklerine nokta koydu. Ayrılığın kesinlikle ihanet yüzünden kaynaklanmadığını söyleyen Irmak Atuk, "Birbirimizi tanıma dönemindeydik ve anlaşamayınca ayrıldık" dedi.

IRMAK ATUK'UN SEKSİ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...


MAGAZİN TURU İÇİN TIKLAYINIZ

'Evliliği asla düşünmedim'
Güzel manken, Bekensir'le evlilik gibi bir düşüncesinin asla olmadığını söyledi. Geçen cumartesi gecesi Önder Bekensir'in Şamdan'da bir kızla samimi bir şekilde görüldüğünü hatırlattığımız Irmak Atuk'un bu konu hakkındaki yanıtı ise "Allah onun yolunu açık etsin" oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.