Bugünkü
Takvim

'a "şebelek" dedi

TV Net'te 'ya konuk olan () ve (), 'ı eleştiri yağmuruna tuttular.

  • Kültür-Sanat
  • 13.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.10.2010 13:41
ABONE OL
Fazıl Say'a şebelek dedi
Program sunucusu 'nın konuklarına "Dinlemem dediğiniz ne var?" sorusunu yöneltmesinden sonra "Ben sadece country müzik dinlemiyorum. Onu çekemiyorum" dedi. ise "Ben de açıkçası müziğini dinleyemiyorum. O arabeske tü kaka diyorsa ben de onun müziğine öyle diyorum. Dinleyenleri ve sevenleri affetsin ama ben bir şey almıyorum yani kafa gürültüsü gibi geliyor bana." açıklamasını yaptı.

"ŞEBELEKLİK YAPIYOR"
Bunun ardından Sagopa Kajmer "Bir müzisyen müzikten zevk alırken ağzı yamulmamalı. Müzisyen kendi seviyesinde şevke gelebilir ama ağzı yamulmaz… Onun ağzı yamuldu arabeske laf attığı için. Onun yaptığı hiçbir şov, şov yerine geçmez. Şebeleklik yerine geçer" sözlerini dile getirdi ve açıklamalarına devam etti.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.