Takvim

Vav TV Canlı Yayın
  • Güncel
  • 15.04.2021 19:38
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 15.04.2021 20:13
ABONE OL

İçişleri Bakanı 'dan 'le mücadelede daha ağır bedellerle karşılaşmamak için' önemli uyarı

İçişleri Bakanı , Twitter üzerinden dikkat çeken bir uyarıda bulundu. Soylu, Kovid-19'la mücadeleye yönelik denetimlerde rehberlik ve uyarının öncelikli olduğunu vurgulayarak, "Ancak tedbirlere uyulmaması konusunda ısrar, kasıt, istismarda ise idari ve adli yaptırım esastır." dedi.

DHA
Dikkat çeken uyarı!

İçişleri Bakanı , Twitter üzerinden dikkat çeken bir uyarıda bulundu.

Bakan Soylu, Twitter hesabından, Kovid-19'a karşı alınan yeni önlemler ve denetim süreçlerine ilişkin yaptığı paylaşımda, salgınla mücadelede önemli bir dönemin içerisinde bulunulduğunu aktardı.

EN GEÇ 19.00'DA EVDE OLUNMALI
Mücadelede daha ağır bedellerle karşılaşmamak için saat 18.00'de iş yerlerinin kapatılması ve en geç 19.00'da evde olunmasının önemine dikkati çeken Soylu, şunları kaydetti:

"Tedarik, üretim, sağlık, güvenlik vb. alanlarda kısıtlamada istisnalar mevcuttur. Bu istisnalar zorunlu işlerin görülmesi içindir. Muafiyetlerin suistimali, mücadelemize ve kurallara uyanlara haksızlıktır. Tüm güvenlik birimlerimiz ve denetim ekiplerimiz 7/24 görevlerinin başındadır. Denetimlerde rehberlik ve uyarı önceliğimizdir ancak tedbirlere uyulmaması konusunda ısrar, kasıt, istismarda ise idari ve adli yaptırım esastır. Birbirimizi anlayarak, kurallara uyarak, mübarek ramazanda salgına karşı iyi netice almalı, yaza inşallah, bu musibeti yenerek sağlıkla ulaşmalıyız."

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN