Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.01.2021 15:47
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 14.01.2021 15:47
ABONE OL

kimdir kaç yaşında? hakkında merak edilenler!

Survivor sunucusu kimdir kaç yaşında? Survivor izleyicileri, yarışmaların sunucusu olan Murat Ceylan hakkında araştırma yapıyor. 2021 sunuculuğu dışında müzik albümleriyle tanınıyor. İşte Murat Ceylan hakkında merak edilen bilgiler...

Murat Ceylan kimdir kaç yaşında? Survivor sunucusu Murat Ceylan hakkında merak edilenler!

Murat Ceylan kimdir? Survivor sunucusu Murat Ceylan hakkında arama motorlarında sorgulama yapılıyor. Survivor Murat Ceylan kimdir kaç yaşında? İşte 2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan 'Yeni Nesil' adlı bir müzik albümü çıkartan Murat Ceylan 2021 Survivor'da sunuculuk yapmaya başladı.

MURAT CEYLAN KİMDİR?

15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Liseden sonra Londra'da Central Saint Martins'de Endüstriyel tasarım okudu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu.

Henüz 2 yaşındayken piyano çalmaya başlayan ve müzik ile ilgilenen Murat Ceylan Wish, İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam'dan müzik dersleri aldı.

Survivor Murat Ceylan, 2013 yılında Panama'da yapılan, Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu 3. sezon Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımında yarışmıştı. Yarışma ardından bir gezi programıyla izleyicilerin karşısına çıktı.

17 Eylül 2014 tarihinde TV8'de başlayan "Para Bende" adlı her hafta başka bir ülkede, başka bir şehirde geçen bir yarışmada Almeda Abazi ile yarıştı. 2016 yılında Ozan Doğulu ve Çağrı Sertel aranjörlüğünde, söz ve müziği kendisine ait olan "Yeni Nesil" adlı bir müzik albümü çıkarttı. Çıkış parçasının klibini başarılı fotoğrafçı, Nihat Odabaşı ile çekti. İngilizce parçaları ile de genç sanatçı dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

TMC FİLM ve Fox TV işbirliğinde hazırlanan FAMİLYA dizisinde oynadı. All Star formatlı Survivor 2018 sezonunda yeniden yarışan Murat Ceylan, '5 yıl önce çocuk olarak gittiği Survivor'a, olgunlaşmış bir genç olarak gidiyorum' sloganıyla iddiasını ortaya koymuştu. Murat Ceylan Survivor'da sunuculuk yapıyor.