Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 29.10.2020 10:16
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.10.2020 10:16
ABONE OL

mesajları sözleri! 29 Ekim en güzel anlamlı resimli için tıklayınız!

mesajları sözleri! 29 Ekim resimli vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Birbirinden güzel anlamlı araştırılıyor. Haberimizde yer alan sözlerini telefonunuza indirebilir ve sosyal medyadan paylaşabilirsiniz. İşte, en güzel resimli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları ve sözleri!

Resimli Cumhuriyet Bayramı mesajları! Birbirinden güzel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sözleri resimli mesajları!

Resimli Cumhuriyet Bayramı mesajları vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları sözleri arama motorlarında araştırılıyor. Birbirinden güzel resimli mesajlara haberimizden ulaşabilir ve bu mesajları telefonunuza indirebilirsiniz. İşte, birbirinden güzel resimli 29 Ekim Cumhuriyet mesajları sözleri!

EN GÜZEL CUMHURİYET BAYRAMI MESAJLARI

Cumhuriyetimizin 96. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileğiyle. "Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun"

Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı, Türk topluluğudur.

Cumhuriyetsiz bir toplum, yarınsız bir gündür. Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun.

Büyük Önder Atatürk'ü ve de silah arkadaşlarını, canından aziz bildiği vatanı için kanlarını bu toprağa dökmüş şehitlerimizi rahmet ve minnetle bir kez daha yad ediyor Cumhuriyet Bayramınızı yürekten en kalbi sevgilerimle kutluyorum. ' 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun.

Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Bugün her yer kırmızı beyaz olsun.

Cumhuriyet Bayramı"nı kutluyor, herkese esenlikler diliyorum.

Cumhuriyet, yüksek ahlaki değer ve niteliklere dayanan bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun…

Ben bir Cumhuriyet çocuğuyum İyi bayramlar…

Cumhuriyet; fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular İster. Bu duygularla Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!

Şerefli bir yaşamın bedeli, her ne olursa olsun ödenir. Küçük oyunlar, küçük oyuncularındır. Onlar, okyanusta boğulmanın adabını bilemezler! Cumhuriyet erdemdir. Ülkemizin doğum gününü kutlamak, bu günü hakkınca yaşamak bize yakışandır, olması gerekendir…

Cumhuriyet'in geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle. 'Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun'.

Yirmi dokuz Ekimi Karşılarız neşeyle çünkü bu günde erdik büyük cumhuriyete. Cumhuriyet bayramınız kutlu ve şanlı olsun.

Cumhuriyet, fikir serbestliği taraftarıdır. Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz.

Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.