Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 03.06.2020 21:43
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 03.06.2020 21:49
ABONE OL

3 Haziran belli oldu! İşte Sayısal'da bugün kazanan numaralar

3 Haziran için gündüz saatlerinden itibaren süren bekleyiş son buldu. Milli Piyango İdaresi tarafından çekilişleri çarşamba günleri yapılan 'da bugün saat 21.5'te yapılan çekilişlerle birlikte kazanan numaralar kurum tarafından yapılan canlı yayınla duyuruldu. Bugün kazanan numaraların ilan edilmesinin ardından hakkındaki araştırmalar yoğunluk gösterdi. İşte kazanan numaraların listesi...

3 Haziran Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu!

3 Haziran Sayısal Loto çekiliş sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte haftanın kazanan numaraları belli oldu. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen çekilişlerde 6 bilen çıkmayınca, 1 milyon 403 bin 244 lira 5 kuruşluk ikramiye devretmişti. Bu kapsamda gün içerisinde bayilerden loto oynayanlar haftanın sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Peki, bu hafta hangi numaralar ikramiye kazandı? İşte 3 Haziran Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve kazanan numaralar

3 HAZİRAN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

2 - 28 - 31 - 32 - 44 - 46

SAYISAL LOTO NEDİR?

Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, 1 ile 49 sayı dizisi içerisinden çekiliş ile belirlenecek olan 3, 4, 5 ve 6 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan bir şans oyunudur. Katılımcılar 6 bilmesi ile birlikte büyük ikramiyeye sahip olacaklardır. 3 bilenler ise en az tutarda ikramiyeyi alacaklardır. Kazanılan tutarlar Sayısal Loto çekilişinin gerçekleşmesinin ardından katılım oranı ve talihli sayısına göre açıklanmaktadır.

SAYISAL LOTO OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca "oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

CUMARTESİ GÜNÜ KİM NE KADAR İKRAMİYE KAZANDI?

Sayısal Loto oyununun 1327'nci çekilişinde 6 bilen çıkmayınca, 1 milyon 403 bin 244 lira 5 kuruşluk ikramiye devretti.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, çekilişte 5 bilen 80 kişi 7 bin 17 lira 5'er kuruş, 4 bilen 4 bin 413 kişi 95 lira 55'er kuruş ve 3 bilen 85 bin 311 kişi 13 lira 15'şer kuruş ikramiye kazandı.