Bugünkü
Takvim

Bahoz’un koruması teslim oldu

PKK'nın elebaşlarında Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüsey'in korumalığını yapan terörist Akif Brüsk kod adlı Mahmut Özdemir, Silopi'de teslim oldu. İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Böylelikle bu yıl sadece ikna yoluyla teslim olanların sayısı 40'a yükseldi" denildi.

ABONE OL
Bahoz’un koruması teslim oldu
PKK'nın elebaşlarında Bahoz Erdal kod adlı Fehman Hüsey'in korumalığını yapan terörist Akif Brüsk kod adlı Mahmut Özdemir, Silopi'de teslim oldu. İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Böylelikle bu yıl sadece ikna yoluyla teslim olanların sayısı 40'a yükseldi" denildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.