Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.11.2019 Gazete
ABONE OL

Bay Kemal'den sıkıyönetim! krizi susarak aşacak

’nin genel merkez kaynaklı kumpas krizini atlatma planı ortaya çıktı. ’nun kendisi ve parti sözcüsü dışında herkese konuşma yasağı getirdiği anlaşıldı.

Bay sıkıyönetim!
CHP, gazeteci Rahmi Turan'ın 'bir 'linin 'ye gittiği' yazısıyla karıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile iddiayı net bir dille yalanladı. Ancak CHP skandallar zincirine bir halka daha taktı. Önceki gün yapılan MYK'da da iddialar ve ardından yapılan açıklamalar masaya yatırıldı. Parti yönetimi, genel merkez kaynaklı olduğu ortaya çıkan kumpasla ilgili sadece ve parti sözcüsünün açıklama yapmasını kararlaştırdı.Milletvekillerine konuşma yasağı getiren CHP, 'parti içinde çete' olduğunu söyleyen Muharrem İnce'yle ilgili disiplin sürecini ise şimdilik başlatmayacak. Ancak İnce'nin eleştirilerinin, devam etmesi halinde disiplini gündemine alacak.


EVRİN GÜVENDİK


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.