Bugünkü
Takvim

Başkan Erdoğan, Rusya ve ABD'nin Suriye'deki gerçek amacını açıkladı: Tek dertleri

Başkan , ABD ve Rusya ile yapılan mutabakatları anlattı: Dertleri , tek koşulları Deyrizor ve Kamışlı oldu... Suriye’yi düşündükleri yok.


ABD ve Rusya'nın asıl derdi . Yoksa, Suriye'yi düşündükleri yok. Bunu yaptığımız görüşmelerde de anladık.
ABD, Deyrizor'u bırakmak istemedi, Rusya ise Kamışlı'yı. Çünkü her iki yerde de zengin petrol yatakları var.BİN KUYU HARIL HARIL ÇALIŞIYOR

Mardin'in karşısındaki Kamışlı'da, bin kadar petrol kuyusu var. Rusya'nın yönettiği bölgede günlük 350 bin varil petrol çıkıyor.DERTLERİ PETROL
Başkan , partisinin MYK ve MKYK toplantılarında Suriye ile ilgili detayları paylaştı:

13 Kasım'da ABD'ye gidersek elbette bu mektubu da yanımızda götüreceğiz. Masaya bırakacağız. Aynen iade edeceğiz. Yapılan bu terbiyesizliğin cevabını vereceğiz.

ABD ve Rusya'nın asıl derdi petrol. Yoksa, Suriye'yi düşündükleri yok. Bunu yaptığımız görüşmelerde de anladık. ABD, Deyrizor'u bırakmak istemedi, Rusya ise Kamışlı'yı. Çünkü her iki yerde de zengin petrol yatakları var. Her iki ülke de, bunun dışındaki konuları önemsemediler.BUNDAN
sonra biz Türkiye olarak, ABD ve Rusya ile yapılan anlaşmaların sahadaki uygulamalarına bakacağız. Biz verilen sözlerin yerine getirilmesini bekliyoruz.

SIĞINMACILARIN 'ye gönüllülük esasına göre yerleşmeleri için AB'nin desteğini arayacağız. Destek gelmezse, Türkiye kendi imkanları ile adım atacak.
MÜLTECİ ŞEHRİ KURABİLİRİZ
Erdoğan, 6. Türk Tıp Dünyası Kurultayı'nda konuştu. Sağlık sektöründe de milli döneme girildiğini ifade eden Başkan, Suriye'deki Güvenli Bölge ile ilgili "Gerekirse Tel Abyad ile Rasulayn arasında bir mülteci şehri kuracağız" dedi.


ZÜBEYDE YALÇIN

kalan karakter 1000

Serap Serap

REİS ??? BAHÇELİ ??? BÜYÜK TÜRKİYE PROJESİ K.kılıçdaroğlu, meral akşener, temel karamollaoğlu, abdullah gül, ahmet davutoğlu, babacan, hdp, pkk=BÜYÜK İSRAİL PROJESİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 01.11.2019 11:03
TEVFİK. TEVFİK.

sorsan petrolmü insanmı diye ,derlerki bize hakaretmi ediyorsun ,tabiki insanlık derler ,ama işe giriştikleri zaman tek dertlerinin petrol olduğu ortaya çıkar .

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 01.11.2019 10:16
TEVFİK. TEVFİK.

vahşi hayvandan beterler ,oradaki sivillerin ölmüş kalmış umurlarında değil ,bide utanmadan bize insanlık dersi veriyorlar ,ALLAH belanızı cezanızı tez zamanda versin ,topunuzu gömsün ,müminleride azapdan korusun .AMİN .

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 01.11.2019 09:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.