Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.10.2019 17:29
  • Son Güncelleme: 09.10.2019 18:52

, Ceylanpınar, Suruç ve Birecik'te lara harekat i!

'nin sınır tehdidine karşı 'Barış Pınarı Harekatı'nın başlatmasının ardından 'nın , Ceylanpınar, Suruç'taki tüm larda, Birecik'te ise sınıra yakın bölgelerdeki okullarda eğitime iki gün ara verildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın emri vermesiyle Barış Pınarı Harekatı başladı. Türk jetlerini terör örgütü YPG mevzilerini vurmaya başladı.

OKULLAR TATİL EDİLDİ
'nin karşısındaki 'daki terör hedeflerine obüs atışları yapıldı. Bölgeden dumanlar yükselirken, Türk Silahlı Kuvvetleri'nce obüs atışları sürdürülüyor.Bu arada, Akçakale sokaklarında mehter marşları duyuluyor. Bu kapsamda, Akçakale, Ceylanpınar, Suruç'taki tüm larda, Birecik'te ise sınıra yakın bölgelerdeki okullarda perşembe ve cuma günü eğitime ara verildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.