Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 31.08.2019 13:26
  • Son Güncelleme: 31.08.2019 13:30

Kokpit içinden 'ün Büyük Zafer uçuşu! O hareketi nefes kesti

'ün dolayısıyla Kütahya'da yaptığı gösteri, kokpit içi kamerayla kaydedildi. Görüntülerde, SOLOTÜRK'ün üzerinden geçişi, uçağın manevraları ve vatandaşların yoğun ilgisi yer alıyor.

Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi 'ün, dolayısıyla Kütahya'da gerçekleştirdiği gösterinin kokpit içi görüntüsü yayınlandı.

Gökyüzündeki cesur hareketleri ve şovlarıyla pek çok uluslararası ödüle layık görülen SOLOTÜRK, dün Altıntaş ilçesindeki Zafertepeçalköy mevkisinde gerçekleştirilen törenlerde Hava Pilot Yüzbaşı Erhan Günar komutasında havalandı.SOLOTÜRK'ün Zafertepeçalköy semalarında yaptığı nefes kesen gösteri, kokpit içi kamerayla kaydedildi.

Görüntülerde, SOLOTÜRK'ün üzerinden geçişi, uçağın manevraları ve vatandaşların yoğun ilgisi yer alıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.