Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 23.08.2019 02:40
  • Son Güncelleme: 23.08.2019 02:40

Atama kararları 'de

Aile, Çalışma ve Bakanlığına ilişkin atama kararları 'de yayımlandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Aile ve Genel Müdürü görevden alınırken, bu suretle boşalan göreve atandı.

Atama kararları Resmi Gazete'de

Türkiye Cumhurbaşkanı imzasıyla yayımlanan 4 ayrı atama kararına göre, Aile ve Genel Müdürü görevden alınırken, bu suretle boşalan göreve atandı.

Aile, Çalışma ve Bakanlığında açık bulunan Personel Necip Gülmüş, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığına Kadının Statüsü Genel Müdür Yardımcısı Süreyya Erkan getirildi.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Önal İnaltekin görevden alınırken, bu suretle boşalan göreve Arzu Gür atandı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.