Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.08.2019 08:20
  • Son Güncelleme: 20.08.2019 08:26

yine "şizofrene bağladı"!

Kimi zaman trajikomik, kimi zaman da skandal açıklama ve hakaretlerle birçok kez gündeme gelen gazeteci , yine kendine yaraşır bir paylaşımda bulundu.. Kırıkkanat, basiretsiz muhalifette sınırları zorlayarak "Muhalif bölgelerdeki ormanları yakıyorlar." dedi. Kırıkkanat'ın bu paylaşımına da vatandaşlar "yine şizofrene bağladı" diyerek tepki gösterdi.

Mine Kırıkkanat yine şizofrene bağladı!

Gerek iktidara ve muhafazakar kesime savurduğu hakaretler, gerekse yaptığı trajikomik açıklamalarla birçok kez gündemi meşgul eden gazeteci yine kendine yakışanı yaptı.

"MUHALİF BÖLGELERDEKİ ORMANLARI YAKIYORLAR"
Kalitesiz ve basiretsiz muhalefette sınırları zorlayan Mine Kırıkkanat, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda son zamanlardaki orman larına ilişkin "Muhalif bölgelerdeki ormanları yakıyorlar. Yangın uçaklarını göndermiyorlar. Yurt çapında bir sabotaj çetesiyle karşı karşıyayız, adeta. Kim bunlar? Kimin hizmetindeler? Plan ne?" ifadelerini kullandı."ŞİZOFRENE BAĞLADI"
Kırıkkanat'ın bu paylaşımına dan tepki yağdı. Boş beyanları tükenmek bilmeyen Kırıkkanat'a vatandaşlar "yine şizofrene bağladı" yorumunu yaptılar.

PKK'NIN AĞAÇ KATLİAMLARINA SESSİZ
Son zamanlarda yaşanan orman yangınlarını fırsat bilerek gülünç bir iddiayla gündeme gelen Mine Kırıkkanat, 'nın üstlendiği orman yangınlarına sesini çıkarmamıştı."ATATÜRK BENİM İLAHIM"
Orman yangını açıklaması, Kırıkkanat'ın ilk icraatı değil! Mine Kırıkkanat, daha önce katıldığı bir televizyon programında, 'Atatürk benim ilahımdır' diyerek artık ona taptığını söylemişti.

MÜSLÜMANLARI AŞAĞILADI
Mine Kırıkkanat'ın 26 Ekim 2018'de 'ın sunduğu Halk Arenası adlı programda yaptığı skandal açıklamalar kamuoyundan büyük tepki çekmişti. Kırıkkanat Müslümanları aleni bir şekilde aşağılayarak "iktidara geldiğimizde sizi mağdur edeceğiz" diye tehditler savurmuştu.

kalan karakter 1000

tevfik. tevfik.

hanfendi insan kabire girince ona ,atatürkü sormuyorlar ,peygamberin kim ,dinin ne onu soruyorlar ,bende severim atatürkü ,o bile vefatı sırasında ,gözündeki perde açılınca azrail as. ı görüp ALEYKÜMSELAM demiştir ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.08.2019 12:14
can can

Allah Akıl fikir versin. Okumakla cehalet gitmiyormuş demek ki.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.08.2019 11:29
kısık ses kısık ses

minecik diyememiş de ben diyivereyim;o bölgelerde sizin destekçileriniz hdpkk militanları yakmış olmasın..tabi sen bunu dillendiremezsin bu çeteler pkk ya operasyon olacağını içerdeki köpekleri aracılığıyla öğrendi ve orman yangınlarıyla kaos planladılar peşindede etki ajanlığına soyundular.... Devletimin bu mesajlara ve provokasyonlara karnı tok...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.08.2019 10:58
KARAKALEM KARAKALEM

İDDİAN DOĞRU OLSAYDI ÖNCE SENİN EVİNİ YAKARLARDI MÜPTEZEL.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.08.2019 09:28
güneş. güneş.

ALLAH aşkına şu kadının simasına iyi bakın ,,ALLAH C.C un azap emareleri yüzüne yansımış ..

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.08.2019 08:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.