Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.08.2019 09:41
  • Son Güncelleme: 15.08.2019 09:41

Winner sigara ne kadar? ya geldi mi? İşte en güncel

ne kadar? 3 Ağustos tarihinden itibaren bazı sigara markalarına yapıldı. Zam gelen sigara gruplarından biri ise oldu. Gelen zam sonrası sigara fiyatlarının ne kadar olduğu ise merak ediliyor. Peki Winner sigara ne kadar? Camel, Parliament, Marlboro, Winston, Muratti ve LM sigara fiyatları uzun süredir zam yapılacak mı haberleri ile gündemi meşgul ediyordu. Sigara tiryakileri tarafından en çok tüketilen sigara markaları arasında yer alan Kent ve Rothmans, Viceroy, , Tekel 2000, Tekel 2001, , Samsun 216 ve sigara fiyatlarının bazılarına zam yapıldı.

Winner sigaraya zam geldi mi?

Winner sigara ne kadar? Philip Morris ve British American Tobacco grubu sigaralarına zam yaptı. British American Tobacco grubunda bulunan sigaralara 3 TL'lik zam geldi. Sigaraların fiyatları ise merak ediliyor. Peki Winner sigara ne kadar? Tekel tarafından satılan Winston, Parliament, Marlboro ve Winston - Muratti gibi sigara markaları için henüz bir zam açıklaması yapılmadı. Ancak British American Tobacco sigara zam açıklaması sonrası kısa sürede Tekel markasının da yukarıda yer alan sigara markaları için zam açıklaması yapması bekleniyor. Sigaranın vücudun hemen hemen her yerine zarar verdiği bir gerçek. Hatta bazı yerlerde yaptığı tahribatlar ileride geri dönüşü çok zor sağlık problemlerine sebep olabilir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.