Bugünkü
Takvim

İngiliz 'dan Başkan Erdoğan'a küstah tehdit!

düşmanı , Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef aldı. Küstahlıkta sınır tanımadı. Akıl almaz sözlerle tehditler yağdırdı. Gazete "Hesabı çetin olacak" ifadesiyle Erdoğan'ı tehdit etti.

The küstah
Türkiye'nin 'deki haklı mücadelesi ve S-400 kararlılığı, dünyayı rahatsız etti. Her fırsatta ülkemizi kötüleyen İngiliz The Guardian gazetesi, yine gözünü 'ye çevirdi. Gazete, Simon Tisdall tarafından kaleme alınan Cumhurbaşkanı konulu makaleye yer verdi. Gazete, "Erdoğan gücünü yeni Türkiye'yi kurmak için kullandığını söylüyor. Fakat eski olan (Türkiye) ondan hızlıca yorulmuşa benziyor" diyerek yüzde 53 oyla göreve gelen Erdoğan'ın halk tarafından istenmediği algısını yaratmak istedi. Gazete ayrıca "Hesabı çetin olacak" ifadesiyle Erdoğan'ı tehdit etti. , FETÖ'nün bir siteden aldığı haberi de yazıya ekledi. "Erdoğan, ABD'nin Gülen'i koruduğundan şüpheleniyor" diyen gazete, teröristbaşının ABD himayesinde olduğu gerçeğini es geçti. The Guardian, Türkiye'nin S-400 almasından ve Doğu Akdeniz'deki faaliyetlerden duyduğu rahatsızlığı da itiraf etti.


kalan karakter 1000

polatb polatb

fino köpekler gibi sürekli ses çıkartan batı basını..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.07.2019 10:45
KARAKALEM KARAKALEM

UZAKTAN GAZEL OKUMAK KOLAY, GEL DE HESAP KESMEYE KALKIŞ BAKALIM NELER OLACAK. SEN İÇERDEKİ ÜÇ BEŞ KANI BOZUK İBLİSE GÜVENEREK BUNU YAZIYORSAN ONLARIN DA SONU YAKINDIR. HESAP SORABİLMEN İÇİN ÜLKEMDEKİ EN AZ KIRBEŞ MİLYON İNSANI DA BERTARAF ETMEN GEREKİYOR. SIKAR BİRAZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 22.07.2019 09:38
tevfik. tevfik.

şerfesize bak hem suçlu hem güçlü ,asıl sizin hesabınız çetin olacak ,bu ülke sizlerin darbecilerle iş birliği içinde, olaydan önceden haberiniz olduğunu çok iyi biliyor .tabii şimdi kuyruğunuz tutuştu ,oraya buraya saldırarak hedef saptırma peşindesiniz ,,yok öyle yağma .

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 22.07.2019 09:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.