Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.07.2019 11:41
  • Son Güncelleme: 16.07.2019 11:41

'a ait yeni görüntüler ortaya çıktı! Halk geçit vermeyince katliam yaptılar...

hain darbe girişiminin gerçekleştirildiği geceye ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde ’cü hainlerin halkın direnişi karşısında yenik düşünce hava desteğiyle bombardıman istedikleri görülüyor.

15 Temmuz'a ait yeni görüntüler ortaya çıktı

dün, direnişinin 3. Yılında kahraman şehitlerini andı. Tarihin en karanlık gecelerinden biri olan 15 Temmuz darbe girişimi gecesinin acıları henüz çok tazeyken Emniyet Müdürlüğü önünde gerçekleştirilen direnişten yeni görüntüler ortaya çıktı.

HALK GEÇİT VERMEYİNCE BOMBARDIMAN İSTEDİLER
15 Temmuz gecesi vatansever polisler TOMA'lar ile yolu kesip 'cü hainler ile çatıştı. Polislerin kahramanca savunması karşısında Ankara Emniyet Müdürlüğü'nü işgal edemeyen FETÖ'cüler, yine FETÖ'cü pilotlardan hava desteği ve bombardıman istedi. Daha sonra FETÖ'cü pilotlar Ankara Emniyet Müdürlüğü'nü bombaladı.

HALK GÖĞSÜNÜ SİPER ETTİ
Darbecilerin açtığı ateş ve FETÖ'cü pilotların bombardımanı sonrası Ankara Emniyet Müdürlüğü önünde adeta can pazarı yaşandı. Hainlerin silahlarına karşı korkusuzca göğsünü siper eden birçok vatandaş şehit oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.