Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.07.2019 11:03
  • Son Güncelleme: 15.07.2019 10:18

ne demek, kelime anlamı nedir? nerede? İşte Mürted hakkında tüm detaylar

ne demek? Rusyada'dan alınan 'lerin getirildiği ile ilgili detaylar vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Mürted'in ne anlama geldiğini ve Mürted Hava Üssü'nün nerede olduğu, internet üzerinde en çok aranılan konular arasında yer alıyor. Peki, , kelime anlamı nedir? ? İşte Mürted hakkında tüm detaylar...

Mürted ne demek?

S-400 Uzun Menzilli Bölge Hava ve Füze Savunma Sistemi'nin malzemeleri 12 Temmuz itibarıyla Mürted Hava Meydanı'na getirilmeye başlandı. S-400'lerin getirildiği Mürted Hava Üssü'nün nerede olduğunu merak eden vatandaşlar, bir yandan da Mürted'in ne anlama geldiğini araştırıyor. Peki, Mürted ne demek, kelime anlamı nedir? Mürted Hava Üssü nerede? İşte Mürted hakkında tüm detaylar...

MÜRTED HAVA ÜSSÜ NEREDE?

Mürted Hava Üssü, Ankara'nın 35 km kuzey batısında bulunan Kahramankazan ilçesi yakınlarındaki Türk Hava Kuvvetleri üssüdür. 1. Taktik Hava Kuvvet Komutanlığı'na bağlı hava üssünde 4. Ana Jet Üs Komutanlığı da yer almaktadır. 15 Temmuz 2016 askeri darbe girişiminin bu üste planlanması ve koordinasyonun sağlanması üzerine hükümet tarafından kapatılma kararı alındı.


Mürted ile ilgili merak edilenler için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.