Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.06.2019 18:12
  • Son Güncelleme: 20.06.2019 18:19

Bakan Akar Genel Sekreteri Stoltenberg ile telefonda görüştü

, ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Bakanlıktan yapılan açıklamada,"Görüşmede, ve diğer bölgesel savunma-güvenlik konularında görüş alış verişinde bulunulmuş, konuların ’da  ’de yapılacak ikili görüşmede ayrıntılı olarak ele alınması konusunda  mutabık kalınmıştır." ifadelerine verildi.

Türkiye ve NATO arasında kritik görüşme
, ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada,"Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile telefon görüşmesi gerçekleştirmiştir.Görüşmede, Afganistan ve diğer bölgesel savunma-güvenlik konularında görüş alış verişinde bulunulmuş, konuların 26 Haziran'da Brüksel'de yapılacak ikili görüşmede ayrıntılı olarak ele alınması konusunda mutabık kalınmıştır." ifadelerine verildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.