Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.06.2019 11:05
  • Son Güncelleme: 13.06.2019 13:41

Son dakika: Başkan Erdoğan: Gerilim siyasetine asla tevessül edilmeyecek

Başkan Erdoğan: "Gerilim siyasetine asla tevessül etmeyecek; demokrasiden, milli iradenin üstünlüğünden taviz vermeden bu uzun ve ince yolu kat edeceğiz."

Başkan , 23 Haziran'da tekrarlanacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi öncesinde kişisel sosyal medya hesabından kritik açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Gerilim siyasetine asla tevessül etmeyecek; demokrasiden, milli iradenin üstünlüğünden taviz vermeden bu uzun ve ince yolu kat edeceğiz" diyerek altı maddelik bir açıklama paylaştı.

kalan karakter 1000

Başkan Başkan

Sayın başkan sen bu yazdıklarının arkasında korkusuzca dur bu millet seninle ya hep beraber var olacağız yada hep berabar var olacağız yılgınlığa düşmek yok nereye gidersen git bu milletin sana olan güvenini ve desteğini arkanda hisset korkusuzca ve başın dik dur yumruğu masaya vur biz 81 milyon aynı ülkedeyiz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.06.2019 11:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.