Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.06.2019 14:40
  • Son Güncelleme: 12.06.2019 14:42

Kemal ’nun çirkin iftirası ortaya çıktı

, ’da gerçekleştirilen ’nda ’nin Adayı ’ın, aday olduğu için 2 oğlunun işten çıkarıldığı iddiasını ortaya atmıştı. Kılıçdaroğlu’nun bu çirkin iftirası, Saadet adayı Necdet Gökçınar’ın açıklamasıyla ortaya çıktı.


lideri Kemal , 'da gerçekleştirilen CHP 'nda 'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı 'ın aday olduğu için 2 oğlunun işten çıkarıldığı iddiasını ortaya atmıştı.

ÇİRKİN İFTİRASI ORTAYA ÇIKTI
Yalan ve iftira bataklığından bir türlü çıkmayan CHP ve lideri Kılıçdaroğlu'nun çirkin iftirasını bizzat iddiaların odağındaki Saadet Partisi İstanbul adayı Necdet Gökçınar yalanladı.

Gökçınar, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Son günlerde ailem hakkında bir konu gündemi hayli işgal etmektedir. Bu sebeple bu konu hakkında bir açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur. Bu açıklamayı yapmaktaki amacım, birtakım siyasilerin adımı ve ailemi kullanarak asılsız bazı açıklamalarda bulunmalarıdır. Eşim ve oğlum tarafından işletilen Hukuk Bürosu, 2004 senesinden beri kurumunun alacaklarının tahsil faaliyetlerini yürütmektedir.Söylenildiği gibi oğlum ve eşim İGDAŞ personeli değildir, İGDAŞ kurumuyla aralarında sadece vekalet sözleşmesi vardır. İBB'mizin köklü kurumlarından İGDAŞ'ı haksız çıkarmak amaçlı bir polemiğe girmeyeceğimi belirtir, bu konuda son sözün bu olduğunu kamuoyuna saygılarımla bildiririm."
İfadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

Mustafa Mustafa

Beş benzemezi iyi anlatın? Dinci misin gel Temele laik misin gel CHP ye Milliyetçimisin gel Merale Kürt müsün? Gel Sezaiye. Tabana göre şekillenen beş benzemez. Cami olduğu zaman gak guk kim diyor? Dinci görünümlü temel. Güzel kısa analiz video haberleriyle anlatın beş benzemeze bu ülke bir defa teslim edersin 100 sene daha seçmezsin aynı eskiden olduğu gibi. Ondan sonra Türkiye ile Avrupa ülkelerini karşılaştırsın? Neden biz yapamıyoruz diye?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.06.2019 16:24
Mustafa Mustafa

İstanbulu CHP de yönetti bu ülkede camda vardı alimünyumda tenekeden belediye durakları vardı. Bir ton örnek var. Kısa kısa video analizleriyle haber yapınız. Ak parti kendini değil CHP yi iyi anlatırsa kolay atlatır seçimi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.06.2019 16:21
Mustafa Mustafa

Cumhuriyetten sonra CHP yi bu halk bir defa seçti 80 sene ülke kendine gelemedi CHP de gelemedi. Erdoğanı getirende laik teyze. Ne zaman? Soyulduğu zaman. Şimdiki gençlik CHP yi sende bir defa seçersin 100 sene bu ülkede sende kendine gelemezsin bir daha seçmezsin diye tane tane net açık video analiz haberi yapmanız iyi olur. 80 sene seçmeyenler aptal yeni gençlik mi akıllı? O zamanlarda Erbakan tek karşı blok aynen duruyordu. CHP nin şu andaki yaptığı yolsuzluğu yalanı millete anlattığınız zaman yemiyor. CHP yalanlarıyla Ak partinin daha çok yolsuzluk yaptığını beyinlere yerleştirmişler. Ne söylesen algılamıyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.06.2019 16:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.